NUTECH SCRUBBER ÜRÜNLERİ

NuTech ürünleri ve sistemleri atıksu arıtma ve endüstriyel  tesisleriden çıkan kokuların giderilmesinde ve emisyonların azaltılmasında kullanılmaktadır. 1982’den beri bu sistemler atıksu arıtma tesisleri, çöp tesisleri ve endüstriyel proseslerden çıkan amin bileşikleri, organik asitler, organik sulfur bileşikleri, merkaptanlar, fenoller ve çözeltilerin giderilmesinde kullanılır.  NuTech ürünleri koku oluşturan moleküller ile hızlı bir şekilde reaksiyona girerek kokusuz bileşiklere dönüştürür.

Scrubber Çözümleri

NuTech Scrubber sistemleri pompa istasyonları,  kaba ızgara, ince ızgara, kum tutucu odaları, , çamur işleme tesisleri, katı atık tesisleri, transfer istasyonları gıda işletmeleri,  vb. Her türlü koku oluşan alanların kokusunun giderilmesi için kullanılır. 

Crossflow Scrubber Sistemleri büyük tesisler için fiyatı en uygun olan sistemdir. Bu sistem 65.000 m3/hr den 250.000 m3/hr e kadar olan büyüklüklerde farklı ihtiyaçlar için üretilmektedir.

VPS Scrubber Sistemleri organic kokuların giderilmesinde uygulanan fiyatı en uygun olan sistemlerdir. Bu sistem 800 m3/hr den 42.000 m3/hr e kadar olan büyüklüklerde farklı ihtiyaçlar için üretilmektedir.

ProBilt Scrubber sistemleri ile H2S merkaptanlar 99% seviyesinde ekonomik ve güvenli bir şekilde giderilmektedir. 750m3/hr veya 1500m3/hr kapasiteli  ProBilt Scrubber sistemleri pompa istasyonları ve küçük çamur işleme tesisleri için uygundur.


QCID Scrubber sistemleri 1500m3/hr den  14.000m3/hr ye kadar olan üretilmektedir. Bu sistemlerde Chi-X, DeAmine, veya Phantom serisi ürünler kullanılarak kokular yok edilmektedir. Bu sistemler binanın dışana veya içine kurulabilir.


In-duct Sistemleri  Hali hazırda içeride bulunmakta olan havalandırma kanalının içene yeterli miktarda nozulların yerleştirilmesi ile uygulanan bir sistemdir. Bu sistemin maliyeti azdır ve küçük işletmeler için uygundur.

   

VPS-5 OCS  sistemi koku oluşan foseptik vb. küçük ölçekli uygulamalar için uygundur.  

Belt Press-Mate susuzlaştırma işlemlerinden çıkan organik kokuların giderilmesinde ucuz çözümler sunar. NuTech solüsyonları koku oluşturan gazların üzerine direk uygulanır ve koku oluşturan moleküller kokusuz hale getirilir.

Kimyasal Dozlama ve Açık Alan Koku Kontrolü Sistemleri

MistPro dozlama sistemi QCID Scrubber, Belt press-Mate ve diğer uygulamalar için orta seviyede basınçla kimyasalı besler. Bu sistem ile kimyasal en optimum sonuçlara ulaşmak için, su ile otomatik olarak seyreltilir, karıştırılır.


LMC Yüksek basınçlı Sisleme sistemi ile 800psi basıçta  10 mikron sis elde edilir. Bu sistem büyük geniş alanlar için uygundur.


 

Series 400 Batch Dosing System veya Series 200 Drip Feed System Dozlama sistemleri ile Pond-X 2 koku giderici veya XP-200 yağ bazlı koku giderici atıksuya otomatik olarak enjekte edilir. Bu otomatik sistemler sayesinde kimyasalın dozlanması kolaylıkla control edilir.

Series 200 Drip Feed System ile menhollerde ve kanallarda oluşan kokunun giderimi için uygun olan kimyasallar kullanılabilir. 

 Fan

 

 

 

 

AirTrainer

 

 

 

 

Hydrofoamer

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Koku Kontrolü için Nutech Solüsyonları

Ürün Uygulama Giderilen Koku


Atıksuda koku giderimi için menhol veya kanal içindeki atıksuya direk uygulanan ürünler .

 

Pond-X® 2 Odor Eliminator Havuzlar & Lagünler
Bekletme Tankları
Toplama Sistemleri
H2S & Merkaptanlar
Gıda Prosesi
Septik Atıksular
Atıksudaki sülfürü azaltır
XP-200™ Odor Eliminator Menholler & Tanklar
Kum & Tutucular
Dökülmeler
Merkaptanlar
Organik Sülfürler
Amin Bileşikleri
Perpa Ticaret Merkezi B Blok 11.Kat No: 1727 Okmeydanı / İstanbul
0 212 222 45 55 / 0 212 222 28 46 (fax)
info@ecoloturk.com